Nowe materiały do fińskiego: Testy z gramatyki i słownictwa A1-A2

Właśnie się pojawiły się w sprzedaży nowe materiały mojego autorstwa do nauki fińskiego: Testy z gramatyki i słownictwa A1-A2

Dla kogo powstały te materiały?

Każdy, kto uczy się języka obcego, szczególnie samodzielnie, potrzebuje od czasu do czasu informacji zwrotnej o swoich postępach.Testy z gramatyki i słownictwa są jednym ze sposobów sprawdzenia swojej wiedzy na poziomie podstawowym. Jest to też idealny sposób na wychwycenie braków i skupienie się na tematyce, która nadal jest niejasna lub nie w pełni opanowana.Testy też mogą pomóc w ustaleniu swojego poziomu językowego.

Testy zostały zaprojektowane tak, aby pokryć zagadnienia z podręczników Suomen Mestari 1 i Suomen Mestari 2.

Jak korzystać z testów?

Testy przygotowane zostały równolegle w dwóch formatach – w wersji online oraz w formie ebooka w formacie PDF z możliwością drukowania.

Testy składają się z 300 pytań typu abcd z podziałem na podpoziomy (A1.1, A1.2, A1.3 oraz A2.1, A2.2). Każdy podpoziom zawiera oddzielną sekcję z 30 pytaniami gramatycznymi i oddzielną sekcję z 30 pytaniami dotyczącymi słownictwa i zwrotów.

Na końcu podręcznika (w wersji online na końcu sekcji) w kluczu odpowiedzi można sprawdzić właściwe rozwiązania i przeczytać komentarz o tym, z jakiego obszaru gramatyki lub słownictwa jest dane zagadnienie – dzięki temu można się dowiedzieć, jaki temat należy powtórzyć w przypadku błędnej odpowiedzi. W ebooku dodatkowo podany jest link do artykułu na moim blogu, w którym omówione jest szerzej każde zagadnienie!

Cena regularna testów (wersja online + ebook) wynosi 59 zł, natomiast przez pierwsze dwa tygodnie sprzedaży (do 27 maja 2019) cena wyniesie 39 zł.

Uważasz, że mój artykuł był wartościowy? Jeśli tak, może spodobają Ci się również moje ebooki do nauki języka fińskiego
Kuusi palaa
Fiński w pytaniach i odpowiedziach
500 najbardziej przydatnych fińskich słówek
Język fiński. Fiszki ilustrowane

Suomika

Języki obce od zawsze były moją pasją. Przyjemność sprawiała mi ich nauka, ale również nauczanie innych. Dlatego od 10 lat organizuję kursy językowe (fińskiego, niemieckiego, angielskiego oraz polskiego dla obcokrajowców), prowadzę lekcje indywidualne przez Skype, projektuję strony internetowe i inne materiały dydaktyczne, w tym e-learning.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.