Kurs języka fińskiego w Gdyni

Zapraszam na kurs języka fińskiego w Gdyni!

Zajęcia ruszają w październiku 2018. Zapisy do końca września.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 minut w grupie 5-8 osobowej. Łącznie w semestrze jest 28 godzin lekcyjnych. Cena za semestr wynosi 590 zł (lub 4 x 160 zł przy płatności ratalnej).

Zajęcia poprowadzi Monika Kociuba.

I Grupa początkująca (od zera) – BRAK MIEJSC
zajęcia dla początkujących, ćwiczone są wszystkie sprawności: mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie
korzystamy z podręcznika „Suomen Mestari 1” od rozdziału 1
wtorki 18.15-19.45, od 9 października 2018
Zobacz tematykę zajęć

II Grupa początkująca (od zera) – WOLNE MIEJSCA
zajęcia dla początkujących, ćwiczone są wszystkie sprawności: mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie
korzystamy z podręcznika „Suomen Mestari 1” od rozdziału 1
środa 18.15-19.45, od 10 października 2018
Zobacz tematykę zajęć

Grupa kontynuująca (poziom A1-A2) – WOLNE MIEJSCA
zajęcia dla osób znających podstawy, ćwiczone są wszystkie sprawności: mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie
korzystamy z podręcznika „Suomen Mestari 1” od rozdziału 8
poniedziałki 18.15-19.45, od 8 października 2018
Zobacz tematykę zajęć

Grupa kontynuująca – konwersacje (poziom A2/B1) – WOLNE MIEJSCA
zajęcia nastawione na ćwiczenie mówienia i poszerzanie słownictwa oraz poznawanie kultury fińskiej
będziemy pracować m.in. z wykorzystaniem książki „100 totuutta Suomesta”
czwartki 18.15-19.45, od 11 października 2018
Zobacz tematykę zajęć

 

Zapisy są możliwe drogą mailową [email protected] lub pod numerem telefonu 533-65-25-31.

Zajęcia odbywają się w budynku Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości ul. 10 Lutego 33 Gdynia (2-3 minuty pieszo od dworca SKM Gdynia Główna).

 

Uważasz, że mój artykuł był wartościowy? Jeśli tak, może spodobają Ci się również moje ebooki oraz kursy online do nauki języka fińskiego
Gramatyka-okładka
Kursy online-okładka
Suomika

Suomika

Języki obce od zawsze były moją pasją. Przyjemność sprawiała mi ich nauka, ale również nauczanie innych. Dlatego od kilku lat organizuję kursy językowe, prowadzę lekcje indywidualne, projektuję strony internetowe i inne materiały dydaktyczne.

Może Ci się również spodoba

 1. Gosia pisze:

  Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie. Ciekawe materiały, terminowość i aktywizacja wszystkich uczestników w grupie. Odpowiednia ilość pracy domowej. Duży nacisk na mówienie. Polecam!

 2. Paulina pisze:

  Podczas kursu wykorzystywane są różnorodne materiały, które urozmaicają lekcje. Wszyscy uczestnicy kursu mają możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach, zadawania pytań i wypowiadania się. Podczas kursu uczniowie ćwiczą nie tylko pisanie, mówienie, czytanie i słuchanie, ale poznają również elementy historii i kultury Finlandii. Zajęcia odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze 🙂

 3. Sandra pisze:

  Super atmosfera w trakcie zajęć, konkretne tematy, prowadząca zawsze jest dobrze przygotowana i uczy poprzez różne dostępne metody aktywizujące uczestników. Kurs nie polega tylko na siedzeniu i słuchaniu. W cenie kursu są też bardzo fajne i przydatne materiały dodatkowe. Super sprawą jest dbanie o kursantów również w trakcie przerwy semestralnej poprzez przesyłanie ćwiczeń i materiałów mailowo dla chętnych 🙂

 4. Ola pisze:

  Kurs jest świetny. Zajęcia są ciekawe, wykorzystywane sa różne materiały, takze każdy znajdzie coś dla siebie. Nie mozna sie nudzić podczas zajęć.

 5. Cyryl pisze:

  Kurs godny polecenia. Fajna atmosfera.Przystępne i przydatne materiały zebrane w prostej formie książki do kursu i nie tylko(są także fiszki czy skrypty nagrań utworów muzycznych wykorzystywanych na zajęciach.) Tematyka zajęć jak i forma ich prowadzenia są różnorodne. Każdy uczestnik jest aktywizowany co jest dużą zaletą. Zachęcam do uczestnictwa.

 6. Wiktoria pisze:

  Bardzo miła i luźna atmosfera. Wprowadzony jest duży nacisk na mówienie i wykonywanie zadań z całą grupą. Fajnym dodatkiem są fiszki, które ułatwiają uczenie się. Polecam

 7. Meg pisze:

  Ciekawe materiały, w ćwiczenia angażowana jest cała grupa, a atmosfera jest bardzo przyjemna i luźna. Poza czytaniem i pisaniem, jest wiele ćwiczeń mówionych. Fiszki są dodatkowym plusem uczenia – bardzo pomagają przyswoić fińskie słówka. Na zajęciach nie ma możliwości nudzenia się – Polecam 🙂

 8. Dominika pisze:

  Serdecznie polecam! Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, w miłej atmosferze. Podczas zajęć często wykorzystywane są materiały dodatkowe.

 9. Robert pisze:

  Polecam – sam wybieram się na następny rok kursu!

 10. Marta pisze:

  Zajęcia przebiegają w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze. Oprócz książek wykorzystywane są inne materiały, które ułatwiają przyswajnie wiedzy (m.in. fiszki, gry, teksty piosenek). Jest dużo mówienia, pisania i czytania na różne tematy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Kurs jest wart polecenia!

 11. Kasia pisze:

  Warto zapisać się na kurs prowadzony przez Monikę, jeśli myśli się o nauce języka fińskiego. Mnie to bardzo pomogło i poczyniłam większy postęp niż przy próbach nauki samemu. Co mi się podobało na kursie to: podręcznik, dodatkowe materiały od Moniki, różnorodność form nauki, testy sprawdzające wiedzę. Planuję zapisać się na następny poziom po przerwie wakacyjnej.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.