Kurs fińskiego przez Skype (lekcje indywidualne i grupowe)

Zapraszam na lekcje języka fińskiego przez Skype!

 • Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w parach
 • Cena za zajęcia indywidualne:
  80 zł / 60 min przy 1 lekcji tygodniowo
  70 zł / 60 min przy 2 lekcjach tygodniowo
 • Różne poziomy nauczania (od zera do C1)
 • Dostępne terminy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16
 • Materiały przesyłane mailem i udostępniane na wirtualnym dysku
 • W razie potrzeby udostępniany jest pulpit, więc widać, co pokazuję
 • Praca domowa i testy sprawdzające postępy
 • Na prośbę wystawiam faktury i potwierdzenie o ukończeniu kursu

Jeśli chcesz się zapisać lub dowiedzieć więcej napisz maila [email protected] lub zadzwoń 533-65-25-31.

Początkującym polecam też mój kurs online „Buduj język fiński” i ebooki do nauki fińskiego.

Uważasz, że mój artykuł był wartościowy? Jeśli tak, może spodobają Ci się również moje ebooki oraz kursy online do nauki języka fińskiego
Gramatyka-okładka
Kursy online-okładka
Suomika

Suomika

Języki obce od zawsze były moją pasją. Przyjemność sprawiała mi ich nauka, ale również nauczanie innych. Dlatego od kilku lat organizuję kursy językowe, prowadzę lekcje indywidualne, projektuję strony internetowe i inne materiały dydaktyczne.

Może Ci się również spodoba

 1. Avatar Marta Petryk pisze:

  Uczę się fińskiego u Moniki przez Skype od ponad roku. Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe i dużo mi dają. Monika świetnie tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane tajniki fińskiej gramatyki, zapewnia też interesujące materiały dodatkowe, często własnego autorstwa. Możemy też proponować własne tematy, jeżeli coś szczególnie nas interesuje. Polecam!

 2. Avatar Anna Piątkowska pisze:

  Ucząc się fińskiego samodzielnie, nie mogąc trafić na odpowiedzi na kolejne pytania, rok temu znalazłam Monikę, która okazała się świetnym nauczycielem. Jasno tłumaczy, zapewnia swoje własne, ciekawe i dobrze opracowane materiały, akceptuje propozycje ucznia, a jednocześnie wymaga. Dzięki Monice słynący ze swoich kilkunastu przypadków język fiński jest zrozumiały, a nauka jest przyjemnością.
  Zdecydowanie polecam 🙂

 3. Avatar Agnieszka Szewczyk pisze:

  Dość długo zastanawiałam się nad zajęciami przez Skype, czy w ogóle taka forma nauki się sprawdzi. Moje wątpliwości zniknęły już po pierwszej lekcji. Monika świetnie tłumaczy, podaje dużo przykładów „z życia”, często na zasadzie skojarzeń, dzięki którym zapamiętuje się bez wysiłku. Jestem bardzo zadowolona ze swoich postępów, polecam szczególnie zapracowanym, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy do nauczyciela czy szkoły językowej. Po 60 min. z Moniką czuję się jak po „dobrym treningu” i o to właśnie chodzi, zwłaszcza kiedy widzisz rezultaty:) Bardzo polecam!

 4. Avatar Anna Vaniala pisze:

  Szczerze polecam naukę języka fińskiego u Moniki. To wspaniały nauczyciel, który z pasją zgłębia tajniki fińskiej gramatyki i potrafi wszystko tak dokładnie i jasno wytłumaczyć. Ja rozpoczęłam naukę na kursie w Gdyni. Zajęcia zawsze bardzo mi się podobały, bo Monika prowadziła je w ciekawy i niekonwencjonalny sposób. Znakomicie opracowała materiały do nauki języka. Obecnie mieszkam w Finlandii i od jakiegoś czasu chodzę na kurs fińskiego, a mimo to nadal Monika uczy mnie przez skypa-niech to będzie najlepszym dowodem na to jak bardzo ją cenię i jak dużo dają mi lekcję z nią. :):):)

 5. Avatar Magdalena Surowiec pisze:

  Również uczę się fińskiego u Moniki. Upłynął już jakiś czas i na pewno będę kontynuować, gdziekolwiek będę pracować. Fiński to moje hobby i chciałabym poświęcać mu więcej czasu. Zajęcia przez Skype są dla mnie idealne ze względu na małą ilość czasu. Nie jest też łatwo znaleźć dobrego nauczyciela fińskiego, a Monika na pewno do takich należy. Kto chce się uczyć fińskiego, niech się zapisuje 🙂

 6. Avatar Gosia Slabicka pisze:

  Lekcje z Moniką są bardzo urozmaicone, dynamiczne i efektywne. Mimo że w moim przypadku jest to zaledwie jedna godzina tygodniowo, to jednak dużo z nich wynoszę i widzę wyraźne postępy. Pracujemy razem od ponad pół roku. Dzięki Monice przełamałam barierę w komunikacji, a skomplikowane zagadnienia gramatyczne okazały się logiczne i wyuczalne. Monika potrafi świetnie motywować, zapewnia interesujące materiały i ma kreatywne, elastyczne podejście. Gorąco polecam! 🙂

 7. Avatar Pamela Sanocka pisze:

  Zajęcia są świetnie prowadzone, można z nich wiele wynieść, Monika jest bardzo komunikatywną i pomysłową osobą, dlatego dużo zapamiętuję, polecam 🙂

 8. Avatar Paulina Tamioła pisze:

  Uczyłam się z fińskiego Moniką przez Skype’a ponad dwa lata i mogę szczerze polecić te zajęcia każdemu. Zajęcia są interesujące, Monkia potrafi bardzo dobrze tłumaczyć, zapewnia dużo ciekawych materiałów i świetnie motywuje do samodzielnej pracy poza lekcjami. Nieraz byłam pod wrażeniem jej kreatywności i pasji do nauki i nauczania. Z radością stwierdzam, że udaje mi się skutecznie porozumieć z Finami w coraz większej ilości spraw.

 9. Avatar Kalina pisze:

  Ja również odbywałam z Moniką lekcje przez Skypa, bardzo serdecznie polecam każdemu, szczególnie jeśli nie ma się zbyt wiele wolnego czasu lub – ta jak w moim przypadku – mieszka się za granicą. Lekcje z Moniką są bardzo intensywne, wykorzystuje każdą dostępną minutę. Głowa pracuje na najwyższych obrotach! Duży nacisk na mówienie i komunikację, żywy język. Ogromna ilość materiałów dodatkowych, multimedialnych, testów, filmików, piosenek. Monika ma mnóstwo pomysłów i propozycji oraz podpowiedzi, jak najlepiej się uczyć, jak rozwiązać konkretny problem czy trudność. Kurs jest bardzo intensywny i pozwala szybko zauważyć postępy. Serdecznie polecam każdemu.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.